Fotografie hlavních učitelů

VÁŠ ONLINE UČITEL ANGLIČTINY

Anglicky mluvící rodilí mluvčí s odbornou přípravou a zkušenostmi v oblasti vzdělávání. Seznamte se s nimi!

Arrow

NÁŠ ŠKOLICÍ TÝM

Dále Vám představujeme vzdělávací tým, který Vám může pomoci zlepšit Vaši angličtinu online prostřednictvím Speakingathome. V naší škole můžete získat zápočet a vybrat si učitele, který nejlépe vyhovuje Vašim potřebám. Pokud chcete změnit učitele na jinou lekci, se Speakingathome to není problém. Máte naprostou svobodu volby, která bude vyhovovat Vašim požadavkům.

Heidi

HEIDI

Spojené státy americké

Heidi je učitelka angličtiny, která vyrostla ve Spojených státech. Je pedagogickou psycholožkou, která má více než 20 let zkušeností s výukou angličtiny. Pracovala jako překladatelka z angličtiny a španělštiny a je zcela dvojjazyčná. Cílem Heidi je podpořit jakékoli Vaše cíle ve výuce angličtiny, ať už je Vaše úroveň angličtiny v současné době na jakékoliv úrovni. Těší se na setkání s Vámi a na to, že se Vaše cesta ke studiu angličtiny stane zábavnou a uspokojující zkušeností.

Ibrahim

IBRAHIM

Spojené státy americké

Ibrahim pochází z amerického Detroitu. Bakalářský titul v oboru anglická literatura a žurnalistika získal na Wayne State University rovněž v Detroitu. V současné době pokračuje v magisterském studiu kulturní antropologie. Ibrahim pracoval v USA, Kataru a Turecku. Vyučoval angličtinu na různých úrovních, má bohaté zkušenosti s výukou přípravných kurzů na zkoušky IELTS a TOEFL. Ibrahim v současnosti pracuje na svém prvním románu poté, co publikoval několik článků a získal cenu National Endowment for the Arts Award for Poetry. Získal certifikát TESOL v Londýně, v Kanadě a intenzivně pracoval s komunitami přistěhovalců v Michiganu, Kalifornii a na Aljašce.

Kat

KAT

Spojené státy americké

Kat je dvojjazyčná angličtinářka a ruštinářka s bakalářským vzděláním v oboru pedagogiky, magisterským vzděláním v oboru mezinárodních vztahů a více než sedmiletou pedagogickou praxí v Americe, Evropě a Asii. Je certifikovanou pedagožkou Oxford Trinity a vyučovala různé věkové kategorie a úrovně. Kat je velmi zapálená pro výuku a vždy najde ten správný přístup ke svým studentům. Její pohodová osobnost, trpělivost a smysl pro humor vytvářejí tu správnou atmosféru pro výuku, v níž se studenti aktivně zapojují, cítí se sebevědomě a uvolněně.

Kelly

KELLY

Jihoafrická republika

Kelly je úžasná kreativní učitelka z Durbanu v Jihoafrické republice. Absolvovala 150hodinový magisterský certifikát Tefl a Tesol certifikovaný prostřednictvím Global language ve Velké Británii. Angličtina je jejím rodným jazykem a s nadšením učí jak mladší děti, tak i teenagery a dospělé. Kelly ráda vytváří dobrodružnou a zajímavou výuku, aby měla jistotu, že její studenti jazyk dobře rozpoznají a dokáže Vám pomoci se čtením, psaním, porozuměním a dosažením požadovaných cílů. Dodá Vám sebedůvěru, kterou potřebujete, abyste se stali nejlepšími!

Kana

KANA

Velká Británie

Kana má velké zkušenosti s výukou angličtiny online pro studenty od úrovně B1 a výše a také s přípravou následujících certifikátů a oblastí: IELTS, TEFL, TOEFL, obchodní angličtina, cambridgeská angličtina a konverzační angličtina ESL (angličtina jako druhý jazyk). Kana má vášeň pro výuku a pomoc svým studentům. Často připravuje program na míru potřebám svých studentů, kteří chtějí přejít od středně pokročilé úrovně k pokročilé.

Andrew

ANDREW

Jihoafrická republika

Andrewovi je 30 let a žije v Durbanu v Jihoafrické republice. Má 150hodinový certifikát TEFL, angličtinu učí online už dva roky a miluje každý okamžik. Učil již velké věkové spektrum. Od tříletých dětí až po dospělé. Učil také širokou škálu úrovní znalostí od úplných základů pozdravů až po složitější úlohy s porozuměním. Studenti, které učil, se pohybují od začátečníků, kteří neumějí téměř žádnou angličtinu, až po téměř plynulé mluvčí jazyka.

Jemma

JEMMA

Velká Británie

Jemma je rodilá mluvčí a žije v Jihoafrické republice. Je kvalifikovanou učitelkou TEFL a má rovněž kvalifikaci pro výuku mladých studentů a výuku online. Jemma má vášeň pro učení se novým věcem a snaží se stejnou vášeň vštěpovat i svým studentům a je nadšená, že může svým studentům pomáhat na jejich cestě za osvojením si angličtiny.

Keegan

KEEGAN

Jihoafrická republika

Keegan je kvalifikovaná učitelka TEFL a absolvovala specializovaný kurz konverzace TEFL Full Circle ve Velké Británii. Má šestiletou pedagogickou praxi - včetně výuky angličtiny online - se studenty ve věku od 5 let až po dospělé. Keegan je trpělivá a laskavá učitelka, ale své studenty opravuje pouze v případě potřeby, aby jim pomohla v rozvoji. Keegan Vám může pomoci se čtením, psaním, výslovností, konverzační lekcí nebo přípravou na zkoušku. Je tu proto, aby Vám pomohla a zajistila, že se z Vás stane celoživotní student anglického jazyka.

Barbara

BARBARA

Jihoafrická republika

Barbara je rodilá mluvčí z Jihoafrické republiky. Je držitelkou diplomu TEFL 5. stupně a již mnoho let se věnuje dobrovolnické výuce. Pomáhala také studentům dosáhnout kvalitních výsledků u zkoušek. Je autorkou dětských pohádkových knih a může Vám pomoci s tvůrčím psaním. Procestovala mnoho zemí po celém světě a ráda poznává jejich kulturu a jejich obyvatele. Mnoho let pracovala jako obchodní manažerka a může Vám pomoci v této oblasti zaměstnání. Ráda Vám pomůže stát se co nejplynulejším mluvčím angličtiny. Ráda dělá své lekce zábavnými a zároveň zajímavými a pomáhá Vám při učení. Těší se na setkání s Vámi a na to, že Vám pomůže dosáhnout stanovených cílů.

Trevor

TREVOR

Velká Británie

Trevor Bryan je 56letý učitel angličtiny z Cambridge ve Velké Británii. Má vysokou kvalifikaci, magisterský titul v oboru výuka angličtiny jako cizího jazyka a diplom RSA. Má dlouholeté zkušenosti s výukou, kterou zahájil v roce 1992. Vyučoval na všech úrovních a specializuje se zejména na praktickou výuku IELTS a angličtiny pro práci a podnikání, a také na další zkoušky Cambridge Suite. Je schopen Vám pomoci se všemi aspekty jazyka, včetně psaní a výslovnosti.

Braeden

BRAEDEN

Jihoafrická republika

Brae začal učit angličtinu před pěti lety v Barceloně. Od té doby působí na jazykových akademiích, jako soukromý lektor a také prostřednictvím e-learningových platforem. Jeho široké spektrum zkušeností zahrnuje výuku angličtiny od začátečníků až po zkušené profesionály. Pracoval s lidmi z celého světa. Jeho přístup ve výuce je orientován na cíl. Jeho důraz na sebevyjádření a otevřenou komunikaci je zážitkem, který si jeho studenti zamilovali.

Antonella

ANTONELLA

Jihoafrická republika

Antonella pochází z Jihoafrické republiky, má více než 15 let zkušeností v oblasti ICT jako manažerka firemních zákazníků. Je držitelkou titulu Bc. v oboru ochrany přírody, druhého černého pásu DAN v taekwandu a v současné době pracuje na magisterském titulu v oboru ochrany přírody, který zahrnuje i změnu klimatu. Plynně hovoří italsky a od roku 2016 pomáhá převážně dospělým studentům s výukou angličtiny, a tudíž chápe, jak obtížné je naučit se nový jazyk. Je přizpůsobivá a doučuje tempem, které jejím studentům nejvíce vyhovuje.

Anthony

ANTHONY

Irsko

Tony je Ir, má vysokou kvalifikaci a dlouholeté zkušenosti s výukou dospělých v mezinárodním měřítku, a to jak v praktických úlohách, jako jsou prezentace a obchodní jednání, tak i v akademické oblasti. Například při přípravě na zkoušky IELTS zjistil, že na praktické, každodenní úrovni není studium gramatiky tím, co člověku umožňuje dobře komunikovat. Zjistil, že na praktické, každodenní úrovni není studium gramatiky tím, co člověku umožňuje dobře komunikovat. Jistotu přináší pouze praxe spolu s užitečnými tipy a technikami. Zejména v mluvení platí, že praxe dělá mistra. Dalším důležitým bodem je, že mnoho lidí má negativní vzpomínky z dětství na nudné hodiny, a přitom učení jazyků může být snadné, příjemné a zábavné.

Jeffrey

JEFFREY

Velká Británie

Jeffrey je učitel angličtiny ze Spojeného království. Jeffova filozofie je jednoduchá, osvojit si jazyk praxí a své studenty nabádá, aby mluvili svobodně, místo aby trávili hodiny studiem gramatiky. To pomohlo jeho studentům dosáhnout při jazykových zkouškách, jako je IELTS, vysokých výsledků, kterých dříve nebyli schopni dosáhnout. Své studenty podporuje a radí jim způsobem, který v nich vzbuzuje důvěru, aby se učili z chyb a nebáli se jich. Jeff má mnoho zajímavých strategií/vzorců, které pomáhají studentům, kteří se chtějí zlepšit v angličtině a prezentuje je pozitivním a obohacujícím stylem.

Madalene

MADALENE

Jihoafrická republika

Madalene má velkou vášeň pro vzdělávání, cestování a poznávání různých zemí a kultur. Pracovala 21 let v podnikové sféře v oblasti komunikace a marketingu. Madalene je certifikovanou učitelkou TELF a mluví částečně francouzsky, jelikož žila 4 roky ve Francii. Nic ji netěší víc než pomáhat studentům plnit si své sny a životní cíle a dosáhnout jejich naplnění.

Tom

TOM

Jihoafrická republika

Tomovi je 31 let a žije v Durbanu v Jihoafrické republice. Je držitelem certifikátu TEFL/TESOL od Global TEFL ve Velké Británii. Má desetiletou praxi ve finančním průmyslu v Jihoafrické republice, kde pracoval jako senior manažer a konzultant. Má také národní diplom v oblasti věd o pohybových aktivitách a miluje sport a podporu zdravého životního stylu. Tom Vám může pomoci se zvládnutím čtení, psaní, výslovnosti v angličtině a s nadšením pomáhá svým studentům dosáhnout jejich cílů v anglickém jazyce v maximální možné míře.

Nathan

NATHAN

Jihoafrická republika

Nathan je mladý učitel angličtiny z Jihoafrické republiky, který získal diplom TEFL 5. úrovně (320 hodin) a dva roky pracoval jako suplující učitel v místní škole. Nathana baví výuka anglického jazyka a pomáhá ostatním dosáhnout jejich snů a cílů. Je nadšenec do cestování, surfař, spisovatel a řečník, který rád vytváří lekce, které jsou individuální a relevantní pro Vás, studenty. Jeho cílem je poskytovat lekce, které jsou zábavné, poutavé a zaručeně pomohou zlepšit Vaše znalosti angličtiny.

Bethanie

BETHANIE

Velká Británie

Beth pochází z Velké Británie a má titul z obchodu, certifikát TEFL 120 hodin a certifikát Advanced Business 30 hodin. Angličtinu vyučuje online od roku 2017 a má zkušenosti s asistencí při skládání zkoušek, obchodní komunikací a obecnou konverzační angličtinou. Používá různé uznávané výukové materiály, jako je Oxford Reading Tree a Cambridge English, a také vytváří své vlastní výukové materiály. Ráda mluví s lidmi a poslouchá jejich názory i zkušenosti a těší se, že bude pomáhat získávat sebedůvěru a plynulost v angličtině.

Maritina

MARITINA

Spojené státy americké

Maritina je rodilá Američanka z Houstonu, která nyní žije v Argentině. Má velké zkušenosti s online výukou od základní úrovně až po pokročilou. Kromě výuky online Maritina pracuje s prvňáčky v místní dvojjazyčné škole, kde každodenním podněcováním pomáhá svým žákům lépe ovládat anglický jazyk. Maritina má vášeň pro výuku a pomoc svým studentům. Ráda dělá své lekce zábavné a zajímavé a současně Vám pomáhá se učit.

Lynette

LYNETTE

Nový Zéland

Lynette je kreativní učitelka řeči a dramatu. Je to učitelka angličtiny s certifikátem TEFL. Má rovněž zkušenosti s výukou angličtiny zahraničních studentů online. Je držitelkou titulu Associate Trinity College of London a školila studenty v uměleckém přednesu na soutěžní úrovni. Kromě toho má lékařskou kvalifikaci v oboru technologie krevní transfuze a je schopna pomoci studentům při výuce lékařské terminologie. (Angličtina pro zvláštní účely). Její pohodový styl výuky, trpělivost a smysl pro humor zajistí, že si studenti užijí výuku v zábavném a neformálním prostředí.

Jacqueline

JACQUELINE

Velká Británie

Jacqueline je učitelka angličtiny ze Spojeného království, která již 30 let pracuje jako učitelka angličtiny v Řecku a vyučuje angličtinu jako druhý jazyk. Vyučuje širokou škálu okruhů od začátečníků až po pokročilé úrovně. Má bohaté zkušenosti s výukou Cambridgeské angličtiny B2, C1, C2 a IELTS. Jacqueline je vášnivá učitelka, která se považuje za zodpovědnou, obětavou a tvrdě pracující osobu.

Roger

ROGER

Kanada

Roger má titul Bachelor of Business, Masters of Management a Masters of Teaching English as Second Language. Vyučoval akademickou a obchodní angličtinu na univerzitní úrovni v Kanadě, Číně a Spojeném království. Jeho styl výuky je neformální a bude vás povzbuzovat, abyste se ptali na body v lekcích, kterým nerozumíte nebo je neznáte. Roger věří, že verbální a psaná angličtina je nyní globálním jazykem obchodu a vzdělávání a dobré komunikační dovednosti v angličtině posouvají vaši kariéru dopředu. Zve vás, abyste ho kontaktovali a probrali, jak se můžete stát sebevědomějším a úspěšnějším při používání angličtiny jako druhého jazyka.

Carol

CAROL

Velká Británie

Carol je do výuky angličtiny zapálená. Má magisterský titul z pedagogiky. V rámci bakalářského studia se Carol specializovala na angličtinu a psychologii a je kvalifikovanou učitelkou, která vyučovala všechny věkové kategorie, a to i na pracovištích, kde školila zaměstnance v oblasti měkkých dovedností. Její specializací je mimo jiné obchodní angličtina, akademická angličtina a zkoušky z angličtiny. Carol má dlouholeté zkušenosti včetně výuky angličtiny v Thajsku, a její filozofií je, že "učení je cesta objevování". Vyučuje pomocí zajímavých, na míru šitých a zábavných aktivit, které jsou zaměřeny na zlepšení Vaší funkční angličtiny a všech Vašich konverzačních požadavků.

Brian

BRIAN

Velká Británie

Brian je učitel angličtiny, který má zkušenosti s řízením podniku a veřejným vystupováním. Horlivě podporuje pracovníky podniků při prezentacích a rozhovorech. Je nadšeným a obětavým učitelem a má schopnost zaujmout studenty všech věkových kategorií a dovedností. Jeho přístup zaměřený na studenta zajišťuje, že všichni jeho studenti jsou aktivně zapojeni do procesu vlastního učení a že jsou naplňovány jejich potřeby a dosahováno stanovených cílů.

Camilla

CAMILLA

Jihoafrická republika

Camilla je rodilá mluvčí a od roku 2011 pracuje jako učitelka angličtiny poté, co získala certifikát Cambridge CELTA. Od té doby měla možnost učit v řadě různých zemí včetně Rakouska, Anglie, Itálie a Turecka. Má bakalářský titul z psychologie a magisterský titul z oboru demografických studií. Její zkušenosti zahrnují přípravu na zkoušky IELTS, PET, FCE, obecnou a obchodní angličtinu. Má také zkušenosti s výukou dětí a k jejich zaujmutí používá anglické hry. Je schopna Vám pomoci zlepšit se v jakékoliv oblasti jazyka, ve které cítíte, že potřebujete pomoci nejvíce.

Rosemary

ROSEMARY

Velká Británie

Rosemary je vášnivá učitelka anglického cizího jazyka. Její kvalifikace zahrnuje bakalářský titul z angličtiny a historie, bakalářský titul s vyznamenáním z anglické literatury a také bakalářský titul s vyznamenáním z TESOL (výuka angličtiny pro cizince mluvící jinými jazyky). Rosemary vyučovala akademickou angličtinu, angličtinu pro specifické účely, přípravu na zkoušky IELTS a konverzační kurzy angličtiny. Je přesvědčena, že jazyk je o komunikaci, a proto se člověk učí jazyk tím, že ho používá. Její lekce jsou zajímavé, interaktivní a rozmanité a sestavené tak, aby vyhovovaly individuálním potřebám studentů.

Daniella

DANIELLA

Jihoafrická republika

Daniella Barone je mladá učitelka z Jihoafrické republiky, která vystudovala stavební inženýrství. S doučováním začala před třemi lety, kdy pomáhala s domácími úkoly a přípravou na zkoušky. Poté absolvovala 200hodinový kurz TEFL a Tesol a od té doby doučuje převážně online. Díky těmto zkušenostem má možnost efektivně plánovat a strategicky přemýšlet o tom, jakými materiály lze studentům pomoci pochopit nové pojmy, jelikož úspěch studentů je pro ni velmi důležitý. Daniella Vám může pomoci se čtením, psaním, výslovností, konverzačními lekcemi nebo přípravou na test.

Alistair

ALISTAIR

Velká Británie

Alistair má magisterský titul z výuky angličtiny jako cizího jazyka. Jedenáct let žil a učil v Turecku, než se vrátil do Velké Británie, kde vyučuje IELTS pro teenagery a obchodní angličtinu pro zkušené profesionály. Alistair se soustředí na cíle studentů a mluvení, aby rozvíjel jejich dovednosti poskytováním konstruktivní zpětné vazby. Ať už se jedná o mluvní test IELTS, obchodní prezentaci nebo prostě jen o zlepšení obecné angličtiny, brzy se studenti budou cítit jistěji a budou více kompetentní.

Emma

EMMA

Velká Británie

Emma je zkušená online učitelka TEFL se zkušenostmi s výukou dětí i dospělých všech úrovní. Ráda vyučuje konverzační kurzy pro rozvoj sebedůvěry a plynulosti, stejně jako témata související s obchodem a přípravné kurzy na IELTS. Kromě výuky má pracovní zkušenosti v oblasti služeb zákazníkům a obchodní administrativy. Je velmi trpělivá a povzbuzující a ráda vidí, jak její studenti získávají sebedůvěru a dosahují svých cílů. Hovoří jak anglicky, tak i španělsky a v současné době žije ve Střední Americe, kde si osvojila nové jazyky a kultury.

Linda

LINDA

Velká Británie

Linda má více než 30 let zkušeností s výukou angličtiny ve Francii i ve Velké Británii. Pracovala se studenty mnoha kultur a úrovní a může Vám pomoci posílit Vaši sebedůvěru prostřednictvím lekcí přizpůsobených Vašim potřebám. Plynně hovoří francouzsky a chápe, jak těžké může být učení se cizímu jazyku a kolik motivace to vyžaduje. Vyučuje obecnou angličtinu i obchodní dovednosti pro jednání a prezentace. Pravidelným procvičováním Vám pomůže mluvit plynuleji a sebejistěji, a přitom zábavnou a příjemnou formou.

Robert

ROBERT

Jihoafrická republika

Robert je zkušený spisovatel, který se věnuje výuce angličtiny online. Je certifikovaným učitelem TEFL a má bohaté zkušenosti s výukou konverzační angličtiny online pro studenty v Asii. Vyučoval studenty základních a středních škol, mladé dospělé na univerzitách a dospělé profesionály v oblasti obchodu. Je pověstný svou trpělivostí a vytrvalostí, což z něj spolu s jeho úžasným smyslem pro humor, prověřenými znalostmi angličtiny a schopností navázat s lidmi kontakt a naslouchat dělá vynikajícího učitele.

William

WILLIAM

Spojené státy americké

William pochází z USA, vystudoval obchodní a stavební inženýrství na univerzitě v Chicagu. V mládí založil vlastní firmu v oboru stavebnictví a přes 30 let podnikal jako investor v oblasti nemovitostí až do ekonomického kolapsu v roce 2008. Nyní je v důchodu v Mexiku. Vede nespočet kurzů s mezinárodními studenty z celého světa. Je polyhistorem znalostí a konverzačním expertem ve všech oblastech snažení, s obrovskými praktickými zkušenostmi s výukou všech úrovní. Je certifikovaný a pomůže Vám v příjemném prostředí. Pokrývá všechny zkoušky z angličtiny a zvyšování znalostí a kariérního postupu.

Angela

ANGELA

Spojené státy americké

Angela se narodila v Brooklynu ve státě New York a vyrůstala na Long Islandu. Je americkou spisovatelkou, publikující autorkou a odbornicí na anglický jazyk. Vystudovala bakalářský obor výtvarné umění a dějiny umění na Long Island University v New Yorku. Je také fotografkou a poradkyní pro umělecké a fotografické výstavy, knihy a akce v Itálii i v USA. Kdysi dvacetiletá obyvatelka Los Angeles se v roce 2010 přestěhovala do Itálie a od té doby se věnuje výuce ve školním prostředí i online.

CHCEME VÁS SLYŠET

Pokud stále pochybujete o účinnosti našich online kurzů angličtiny přes Skype a naší metodou, tak se prosím podívejte, co o nás říkají naši studenti.