Fotografie hlavních učitelů

Váš online učitel angličtiny

Anglicky mluvící rodilí mluvčí s odbornou přípravou a zkušenostmi v oblasti vzdělávání. Seznamte se s nimi!

Arrow

NÁŠ ŠKOLICÍ TÝM

Dále Vám představujeme vzdělávací tým, který Vám může pomoci zlepšit Vaši angličtinu online prostřednictvím Speakingathome. V naší škole můžete získat zápočet a vybrat si učitele, který nejlépe vyhovuje Vašim potřebám. Pokud chcete změnit učitele na jinou lekci, se Speakingathome to není problém. Máte naprostou svobodu volby, která bude vyhovovat Vašim požadavkům.

Daniella

DANIELLA

Jihoafrická republika

Daniella Barone je mladá učitelka z Jihoafrické republiky, která vystudovala stavební inženýrství. S doučováním začala před třemi lety, kdy pomáhala s domácími úkoly a přípravou na zkoušky. Poté absolvovala 200hodinový kurz TEFL a Tesol a od té doby doučuje převážně online. Díky těmto zkušenostem má možnost efektivně plánovat a strategicky přemýšlet o tom, jakými materiály lze studentům pomoci pochopit nové pojmy, jelikož úspěch studentů je pro ni velmi důležitý. Daniella Vám může pomoci se čtením, psaním, výslovností, konverzačními lekcemi nebo přípravou na test.

Anelda

ANELDA

Jihoafrická republika

Anelda je velmi milá, starostlivá a trpělivá učitelka. Ráda pomáhá s výslovností, gramatikou a používáním jazyka. Má vysokoškolské vzdělání a více než 8 let zkušeností s výukou angličtiny jako druhého jazyka. Je vždy připravena pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se zdokonalování jazyka. Anelda žije tím, že se může se svými studenty vydat na cestu a vidět pokroky v jejich jazyce prostřednictvím konverzace.

Marlene

MARLENE

Jihoafrická republika

Marlene je nadšená učitelka angličtiny s pětiletou praxí. Je držitelkou diplomu z pedagogiky a certifikátu TEFL 120H. Svou učitelskou cestu začala v Číně, kde učila studenty různého věku a různých schopností. Hovoří anglicky a základy mandarínštiny. Díky tomu, že se setkala s různými kulturami a sama se učila třetí jazyk, má hlubší pochopení pro to, co znamená studovat cizí jazyk. Sama sebe vnímá jako pečlivou učitelku, které záleží na svých studentech. Těší se na setkání s vámi.

Ibrahim

IBRAHIM

Spojené státy americké

Ibrahim pochází z amerického Detroitu. Bakalářský titul v oboru anglická literatura a žurnalistika získal na Wayne State University rovněž v Detroitu. V současné době pokračuje v magisterském studiu kulturní antropologie. Ibrahim pracoval v USA, Kataru a Turecku. Vyučoval angličtinu na různých úrovních, má bohaté zkušenosti s výukou přípravných kurzů na zkoušky IELTS a TOEFL. Ibrahim v současnosti pracuje na svém prvním románu poté, co publikoval několik článků a získal cenu National Endowment for the Arts Award for Poetry. Získal certifikát TESOL v Londýně, v Kanadě a intenzivně pracoval s komunitami přistěhovalců v Michiganu, Kalifornii a na Aljašce.

Sharon

SHARON

Jihoafrická republika

Sharon je rodilá Jihoafričanka a kvalifikovaná učitelka TEFL. Vystudovala poradenství a také koučování životních dovedností. Sharon získala rozsáhlé zkušenosti v oblasti podnikání, když pracovala jako konzultantka na projektech v různých odvětvích. Pomůže vám s obchodní a konverzační angličtinou a přípravou na zkoušky IELTS, TOEFL a TOEIC. Sharon snadno navazuje kontakt s lidmi a s nadšením pomáhá lidem naplno rozvinout jejich potenciál. Je trpělivá, energická a pozitivně naladěná a ráda se postará o to, aby se vaše cesta za vzděláním stala nezapomenutelnou.

Andrew

ANDREW

Jihoafrická republika

Andrewovi je 30 let a žije v Durbanu v Jihoafrické republice. Má 150hodinový certifikát TEFL, angličtinu učí online už dva roky a miluje každý okamžik. Učil již velké věkové spektrum. Od tříletých dětí až po dospělé. Učil také širokou škálu úrovní znalostí od úplných základů pozdravů až po složitější úlohy s porozuměním. Studenti, které učil, se pohybují od začátečníků, kteří neumějí téměř žádnou angličtinu, až po téměř plynulé mluvčí jazyka.

Lynette

LYNETTE

Nový Zéland

Lynette je kreativní učitelka řeči a dramatu. Je to učitelka angličtiny s certifikátem TEFL. Má rovněž zkušenosti s výukou angličtiny zahraničních studentů online. Je držitelkou titulu Associate Trinity College of London a školila studenty v uměleckém přednesu na soutěžní úrovni. Kromě toho má lékařskou kvalifikaci v oboru technologie krevní transfuze a je schopna pomoci studentům při výuce lékařské terminologie. (Angličtina pro zvláštní účely). Její pohodový styl výuky, trpělivost a smysl pro humor zajistí, že si studenti užijí výuku v zábavném a neformálním prostředí.

Christian

CHRISTIAN

Spojené státy americké

Chris se narodil a vystudoval ve Spojených státech amerických. Je držitelem certifikátu TEFL a má bohaté zkušenosti s výukou studentů z různých profesí, od lékařů po obchodníky. Chris je bilingvní, jeho druhým jazykem je španělština, což bylo výhodou při výuce v Latinské Americe. Výuka je jeho posláním a těší ho, když vidí, jak jeho studenti vynikají ve všech aspektech výuky anglického jazyka. Chris je dynamický člověk a své výukové metody vždy přizpůsobuje potřebám studentů. Rád by se stal součástí vaší cesty při studiu angličtiny!

Barbara

BARBARA

Jihoafrická republika

Barbara je rodilá mluvčí z Jihoafrické republiky. Je držitelkou diplomu TEFL 5. stupně a již mnoho let se věnuje dobrovolnické výuce. Pomáhala také studentům dosáhnout kvalitních výsledků u zkoušek. Je autorkou dětských pohádkových knih a může Vám pomoci s tvůrčím psaním. Procestovala mnoho zemí po celém světě a ráda poznává jejich kulturu a jejich obyvatele. Mnoho let pracovala jako obchodní manažerka a může Vám pomoci v této oblasti zaměstnání. Ráda Vám pomůže stát se co nejplynulejším mluvčím angličtiny. Ráda dělá své lekce zábavnými a zároveň zajímavými a pomáhá Vám při učení. Těší se na setkání s Vámi a na to, že Vám pomůže dosáhnout stanovených cílů.

Roy

ROY

Velká Británie

Roy je nadšený učitel angličtiny ze Spojeného království, žije v Itálii a jeho druhým jazykem je italština. Jeho kvalifikace zahrnuje titul v oboru strojírenství a výroby, spolu s certifikáty TEFL v oblasti přípravy na zkoušky a výuky angličtiny jako druhého jazyka. Roy vyučoval angličtinu v soukromé škole, kde pomáhal studentům s přípravou na zkoušky IELTS a s anglickou konverzací, která byla přizpůsobena potřebám studentů, například s přípravou na pohovor. Jelikož hovoří italsky jako druhým jazykem, je ochoten vám pomoci s angličtinou, pokud jste Ital a máte základní úroveň.

Brian

BRIAN

Velká Británie

Brian je učitel angličtiny, který má zkušenosti s řízením podniku a veřejným vystupováním. Horlivě podporuje pracovníky podniků při prezentacích a rozhovorech. Je nadšeným a obětavým učitelem a má schopnost zaujmout studenty všech věkových kategorií a dovedností. Jeho přístup zaměřený na studenta zajišťuje, že všichni jeho studenti jsou aktivně zapojeni do procesu vlastního učení a že jsou naplňovány jejich potřeby a dosahováno stanovených cílů.

Bianca

BIANCA

Jihoafrická republika

Bianca je odhodlaná a ambiciózní učitelka. Jejím cílem je naučit studenty efektivně komunikovat v anglickém jazyce. Zaměřuje se na to, co její studenti potřebují, a přizpůsobuje strategii výuky jejich specifickým potřebám. Je vášnivá a trpělivá a chce studenty povzbudit k dosažení jejich osobních cílů. Myslí si, že komunikace je nejlepší životní dovedností, a snaží se své studenty naučit, jak mohou komunikovat v různých oblastech života, včetně podnikání, školy a osobního života.

Antonella

ANTONELLA

Jihoafrická republika

Antonella pochází z Jihoafrické republiky, má více než 15 let zkušeností v oblasti ICT jako manažerka firemních zákazníků. Je držitelkou titulu Bc. v oboru ochrany přírody, druhého černého pásu DAN v taekwandu a v současné době pracuje na magisterském titulu v oboru ochrany přírody, který zahrnuje i změnu klimatu. Plynně hovoří italsky a od roku 2016 pomáhá převážně dospělým studentům s výukou angličtiny, a tudíž chápe, jak obtížné je naučit se nový jazyk. Je přizpůsobivá a doučuje tempem, které jejím studentům nejvíce vyhovuje.

Jeffrey

JEFFREY

Velká Británie

Jeffrey je učitel angličtiny ze Spojeného království. Jeffova filozofie je jednoduchá, osvojit si jazyk praxí a své studenty nabádá, aby mluvili svobodně, místo aby trávili hodiny studiem gramatiky. To pomohlo jeho studentům dosáhnout při jazykových zkouškách, jako je IELTS, vysokých výsledků, kterých dříve nebyli schopni dosáhnout. Své studenty podporuje a radí jim způsobem, který v nich vzbuzuje důvěru, aby se učili z chyb a nebáli se jich. Jeff má mnoho zajímavých strategií/vzorců, které pomáhají studentům, kteří se chtějí zlepšit v angličtině a prezentuje je pozitivním a obohacujícím stylem.

Keegan

KEEGAN

Jihoafrická republika

Keegan je kvalifikovaná učitelka TEFL a absolvovala specializovaný kurz konverzace TEFL Full Circle ve Velké Británii. Má šestiletou pedagogickou praxi - včetně výuky angličtiny online - se studenty ve věku od 5 let až po dospělé. Keegan je trpělivá a laskavá učitelka, ale své studenty opravuje pouze v případě potřeby, aby jim pomohla v rozvoji. Keegan Vám může pomoci se čtením, psaním, výslovností, konverzační lekcí nebo přípravou na zkoušku. Je tu proto, aby Vám pomohla a zajistila, že se z Vás stane celoživotní student anglického jazyka.

Conor

CONOR

Spojené státy americké

Conor McMahon je zkušený učitel angličtiny z Amherstu, Massachusetts, Spojené státy. Jako rodilý Američan mluví čistou a jasnou rodnou angličtinou. Má také společné občanství s Irskem, takže je dvojím občanem a členem EU. Jako absolvent Massachusettské univerzity v Amherstu Conor absolvoval bakalářský obor Writing and Literary Studies, díky čemuž se dobře orientuje v anglickém jazyce, psaní a literatuře. Později Conor získal certifikát TEFL 5. úrovně v rozsahu 170 hodin od Mezinárodní akademie TEFL.

Carol

CAROL

Velká Británie

Carol je do výuky angličtiny zapálená. Má magisterský titul z pedagogiky. V rámci bakalářského studia se Carol specializovala na angličtinu a psychologii a je kvalifikovanou učitelkou, která vyučovala všechny věkové kategorie, a to i na pracovištích, kde školila zaměstnance v oblasti měkkých dovedností. Její specializací je mimo jiné obchodní angličtina, akademická angličtina a zkoušky z angličtiny. Carol má dlouholeté zkušenosti včetně výuky angličtiny v Thajsku, a její filozofií je, že "učení je cesta objevování". Vyučuje pomocí zajímavých, na míru šitých a zábavných aktivit, které jsou zaměřeny na zlepšení Vaší funkční angličtiny a všech Vašich konverzačních požadavků.

Emma

EMMA

Velká Británie

Emma je zkušená online učitelka TEFL se zkušenostmi s výukou dětí i dospělých všech úrovní. Ráda vyučuje konverzační kurzy pro rozvoj sebedůvěry a plynulosti, stejně jako témata související s obchodem a přípravné kurzy na IELTS. Kromě výuky má pracovní zkušenosti v oblasti služeb zákazníkům a obchodní administrativy. Je velmi trpělivá a povzbuzující a ráda vidí, jak její studenti získávají sebedůvěru a dosahují svých cílů. Hovoří jak anglicky, tak i španělsky a v současné době žije ve Střední Americe, kde si osvojila nové jazyky a kultury.

Jacqueline

JACQUELINE

Velká Británie

Jacqueline je učitelka angličtiny ze Spojeného království, která již 30 let pracuje jako učitelka angličtiny v Řecku a vyučuje angličtinu jako druhý jazyk. Vyučuje širokou škálu okruhů od začátečníků až po pokročilé úrovně. Má bohaté zkušenosti s výukou Cambridgeské angličtiny B2, C1, C2 a IELTS. Jacqueline je vášnivá učitelka, která se považuje za zodpovědnou, obětavou a tvrdě pracující osobu.

Marian

MARIAN

Jihoafrická republika

Marian pracuje jako učitelka jazyků již více než 20 let a má rozsáhlé znalosti a zkušenosti s výukou dospělých. V letech 2006 až 2018 učila v Abú Zabí ve Spojených arabských emirátech studenty různých národností od začátečníků až po pokročilé. Kromě výuky obecné a obchodní angličtiny se Marian věnovala také přípravě na zkoušky IELTS, TOEFL a PET. Má bakalářský titul, HDE a CELTA a 8 let po sobě byla certifikovanou zkoušející IELTS Speaking Examiner. Těší se na setkání s vámi a na to, že vám pomůže dosáhnout vašich cílů v angličtině.

Kana

KANA

Velká Británie

Kana má velké zkušenosti s výukou angličtiny online pro studenty od úrovně B1 a výše a také s přípravou následujících certifikátů a oblastí: IELTS, TEFL, TOEFL, obchodní angličtina, cambridgeská angličtina a konverzační angličtina ESL (angličtina jako druhý jazyk). Kana má vášeň pro výuku a pomoc svým studentům. Často připravuje program na míru potřebám svých studentů, kteří chtějí přejít od středně pokročilé úrovně k pokročilé.

Kat

KAT

Spojené státy americké

Kat je dvojjazyčná angličtinářka a ruštinářka s bakalářským vzděláním v oboru pedagogiky, magisterským vzděláním v oboru mezinárodních vztahů a více než sedmiletou pedagogickou praxí v Americe, Evropě a Asii. Je certifikovanou pedagožkou Oxford Trinity a vyučovala různé věkové kategorie a úrovně. Kat je velmi zapálená pro výuku a vždy najde ten správný přístup ke svým studentům. Její pohodová osobnost, trpělivost a smysl pro humor vytvářejí tu správnou atmosféru pro výuku, v níž se studenti aktivně zapojují, cítí se sebevědomě a uvolněně.

Scott

SCOTT

Spojené státy americké

Scott je poutavý a trpělivý učitel z Raleighu v Severní Karolíně. Absolvoval certifikát TOEFL a vyučuje španělsky mluvící v angličtině. Scott vyučuje děti i dospělé a může vám pomoci s jakoukoli potřebou od gramatiky až po procvičování dovedností, jako je poslech nebo dokonce výslovnost. Hodně cestoval po Evropě a Střední Americe a má pochopení pro všechny kultury. Scott je také učitelem jógy, což mu pomáhá být trpělivý a chápavý k tempu učení a potřebám svých studentů. Je nadšený, že vám může pomoci naučit se a zvládnout angličtinu, a nemůže se dočkat, až se s vámi setká.

Heidi

HEIDI

Spojené státy americké

Heidi je učitelka angličtiny, která vyrostla ve Spojených státech. Je pedagogickou psycholožkou, která má více než 20 let zkušeností s výukou angličtiny. Pracovala jako překladatelka z angličtiny a španělštiny a je zcela dvojjazyčná. Cílem Heidi je podpořit jakékoli Vaše cíle ve výuce angličtiny, ať už je Vaše úroveň angličtiny v současné době na jakékoliv úrovni. Těší se na setkání s Vámi a na to, že se Vaše cesta ke studiu angličtiny stane zábavnou a uspokojující zkušeností.

Pearl

PEARL

Jihoafrická republika

earl je rodilá učitelka angličtiny s dvouletou pedagogickou praxí. Je to trpělivá a energická učitelka. Je držitelkou 120hodinového certifikátu TEFL. Má velké nadšení pro výuku a má zkušenosti s výukou angličtiny pro děti, mládež i dospělé na úrovních A2, B1, B2, C1 a C2. Pomůže vám s gramatikou, konverzací, přípravou na pohovor, výslovností a artikulací a ráda se věnuje lidem.

Rosemary

ROSEMARY

Velká Británie

Rosemary je vášnivá učitelka anglického cizího jazyka. Její kvalifikace zahrnuje bakalářský titul z angličtiny a historie, bakalářský titul s vyznamenáním z anglické literatury a také bakalářský titul s vyznamenáním z TESOL (výuka angličtiny pro cizince mluvící jinými jazyky). Rosemary vyučovala akademickou angličtinu, angličtinu pro specifické účely, přípravu na zkoušky IELTS a konverzační kurzy angličtiny. Je přesvědčena, že jazyk je o komunikaci, a proto se člověk učí jazyk tím, že ho používá. Její lekce jsou zajímavé, interaktivní a rozmanité a sestavené tak, aby vyhovovaly individuálním potřebám studentů.

Ellen

ELLEN

Velká Británie

Ellen je nadšená a trpělivá učitelka, která žije v Darlingtonu ve Velké Británii. Absolvovala 150hodinový certifikát TEFL a má zkušenosti s výukou angličtiny pro mladé dospělé studenty v Anglii. Má také předchozí zkušenosti s výukou angličtiny jako cizího jazyka pro šestileté děti v Istanbulu. Je ochotna pracovat s každým individuálně, aby si z této zkušenosti odnesl co nejvíce. Veškerá zpětná vazba studentům bude konstruktivní a pozitivní.

Ami

AMI

Jihoafrická republika

Ami je zábavná a trpělivá učitelka z Johannesburgu v Jihoafrické republice. Absolvovala 168 hodinový certifikát TEFL prostřednictvím The TEFL Academy. Je rodilou mluvčí a má 2 roky zkušeností s výukou angličtiny pro studenty. Ami ráda vytváří zajímavé a vzrušující lekce a postará se o to, abyste se při zvládání angličtiny cítili sebejistě a úspěšně!

Kelly

KELLY

Jihoafrická republika

Kelly je úžasná kreativní učitelka z Durbanu v Jihoafrické republice. Absolvovala 150hodinový magisterský certifikát Tefl a Tesol certifikovaný prostřednictvím Global language ve Velké Británii. Angličtina je jejím rodným jazykem a s nadšením učí jak mladší děti, tak i teenagery a dospělé. Kelly ráda vytváří dobrodružnou a zajímavou výuku, aby měla jistotu, že její studenti jazyk dobře rozpoznají a dokáže Vám pomoci se čtením, psaním, porozuměním a dosažením požadovaných cílů. Dodá Vám sebedůvěru, kterou potřebujete, abyste se stali nejlepšími!

Braeden

BRAEDEN

Jihoafrická republika

Brae začal učit angličtinu před pěti lety v Barceloně. Od té doby působí na jazykových akademiích, jako soukromý lektor a také prostřednictvím e-learningových platforem. Jeho široké spektrum zkušeností zahrnuje výuku angličtiny od začátečníků až po zkušené profesionály. Pracoval s lidmi z celého světa. Jeho přístup ve výuce je orientován na cíl. Jeho důraz na sebevyjádření a otevřenou komunikaci je zážitkem, který si jeho studenti zamilovali.

William

WILLIAM

Spojené státy americké

William pochází z USA, vystudoval obchodní a stavební inženýrství na univerzitě v Chicagu. V mládí založil vlastní firmu v oboru stavebnictví a přes 30 let podnikal jako investor v oblasti nemovitostí až do ekonomického kolapsu v roce 2008. Nyní je v důchodu v Mexiku. Vede nespočet kurzů s mezinárodními studenty z celého světa. Je polyhistorem znalostí a konverzačním expertem ve všech oblastech snažení, s obrovskými praktickými zkušenostmi s výukou všech úrovní. Je certifikovaný a pomůže Vám v příjemném prostředí. Pokrývá všechny zkoušky z angličtiny a zvyšování znalostí a kariérního postupu.

Alistair

ALISTAIR

Velká Británie

Alistair má magisterský titul z výuky angličtiny jako cizího jazyka. Jedenáct let žil a učil v Turecku, než se vrátil do Velké Británie, kde vyučuje IELTS pro teenagery a obchodní angličtinu pro zkušené profesionály. Alistair se soustředí na cíle studentů a mluvení, aby rozvíjel jejich dovednosti poskytováním konstruktivní zpětné vazby. Ať už se jedná o mluvní test IELTS, obchodní prezentaci nebo prostě jen o zlepšení obecné angličtiny, brzy se studenti budou cítit jistěji a budou více kompetentní.

Tom

TOM

Jihoafrická republika

Tomovi je 31 let a žije v Durbanu v Jihoafrické republice. Je držitelem certifikátu TEFL/TESOL od Global TEFL ve Velké Británii. Má desetiletou praxi ve finančním průmyslu v Jihoafrické republice, kde pracoval jako senior manažer a konzultant. Má také národní diplom v oblasti věd o pohybových aktivitách a miluje sport a podporu zdravého životního stylu. Tom Vám může pomoci se zvládnutím čtení, psaní, výslovnosti v angličtině a s nadšením pomáhá svým studentům dosáhnout jejich cílů v anglickém jazyce v maximální možné míře.

Linda

LINDA

Velká Británie

Linda má více než 30 let zkušeností s výukou angličtiny ve Francii i ve Velké Británii. Pracovala se studenty mnoha kultur a úrovní a může Vám pomoci posílit Vaši sebedůvěru prostřednictvím lekcí přizpůsobených Vašim potřebám. Plynně hovoří francouzsky a chápe, jak těžké může být učení se cizímu jazyku a kolik motivace to vyžaduje. Vyučuje obecnou angličtinu i obchodní dovednosti pro jednání a prezentace. Pravidelným procvičováním Vám pomůže mluvit plynuleji a sebejistěji, a přitom zábavnou a příjemnou formou.