Zaregistrujte se zdarma a začněte mluvit s rodilými mluvčími!

SOUKROMÉ DOUČOVÁNÍ

SOUKROMÉ DOUČOVÁNÍ

RODILÍ UČITELÉ NA ŠKOLÁCH

RODILÍ UČITELÉ NA ŠKOLÁCH

FLEXIBILNÍ ROZVRHY

FLEXIBILNÍ ROZVRHY

30 NEBO 60MINUTOVÉ LEKCE

30 NEBO 60MINUTOVÉ LEKCE

LEKCE ODKUDKOLI

LEKCE ODKUDKOLI

ZLEPŠETE SI SVOU ÚROVEŇ

ZLEPŠETE SI SVOU ÚROVEŇ

VYBERTE SI NEJLEPŠÍ CENU

Máme nejkonkurenčnější ceny na trhu. Získáte také výrazné slevy v závislosti na tom, jaký výukový balíček si zakoupíte. Přihlaste se k plánu, který vám vyhovuje.

*0

Pouhou registrací budete moci vyzkoušet naši metodu s bezplatnou zkušební lekcí. Ano! 0 €, protože víme, že se vám to bude líbit.

4.99

Cenově dostupné a zároveň účinné. Zakupte si plán 80 30minutových lekcí a získáte nejvýhodnější cenu na trhu za lekci.

8.50

Chcete vyzkoušet náš balíček 10 lekcí? Toto je cena za lekci, pokud si zakoupíte plán 10 lekcí v délce 30 minut.

9.92

Je vaše úroveň příliš vysoká a 30 minut příliš krátkých? Získejte naši nejlepší sazbu za hodinu. Můžete se také přihlásit na 40 hodinových lekcí.

Youtube preview
Play

OBJEVTE NAŠI METODU ZA 1 MINUTU

Přejete si, abychom Vám vysvětlili, proč je Speakingathome nejlepším způsobem, jak zvýšit úroveň Vaší angličtiny? Zjistěte to prostřednictvím tohoto videa. Chcete se setkat s našimi rodilými anglicky mluvícími učiteli a popovídat si? Těšíme se na vaše dotazy.

Andrea

Andrea

Programátor analytik

Na výuce angličtiny s učiteli Speakingathome je dobré to, že si každou hodinu užívám a není to pro mě žádná velká námaha.

Nicolas

Nicolas

Administrativa

Moje úroveň angličtiny byla neuvěřitelně nízká, zkoušel jsem skupinové lekce, ale nikdy jsem neměl příležitost mluvit. Díky soukromým lekcím angličtiny Speakingathome jsem získal velkou sebedůvěru ve své mluvené angličtině.

Nathalie

Nathalie

Vedoucí pracovník

Od začátku jsem měl vysokou úroveň angličtiny, ale potřeboval jsem se zbavit přízvuku v mateřském jazyce, když mluvím anglicky. Po kompletním kurzu jsem dosáhl svého cíle a jsem blízko získání certifikátu C1.